Mesleki yolculuğuna 1976 yılında Malatya’da başlayan Anadolu Tekstil Branda, 30 nesillik sektör tecrübesini ileri teknolojik tesisler ile birleştirerek ulusal ve global platformlarda iyi bilinen lider üreticiler listesinde yerini almayı başarabilmiştir.
Kuruluşundan bu yana kaliteli hizmet vermeyi temel alan şirketimiz 1987 yılında İzmir’de faaliyetlerine devam etmiştir. 2015 yılında hizmet ağını genişletmek ve daha fazla alana hizmet verebilmek amacıyla Antalya ilinde de hizmet vermeye başlamıştır.
Bugün merkezi İzmir’de yaklaşık 2500 m² alana konuşlanan şirketimizin Türkiye’nin 81 iline ve dünya’nın bir çok ülkesine dağılan satış ağı oluşmuştur.
Anadolu Tekstil Branda müşterilerine, edindiği deneyimler ve ileri teknolojik üretim tesisi sayesinde kitlesel üretimin yanı sıra, müşteri ihtiyaç ve taleplerine de uyum sağlayabilecek özel üretim olanaklarını da sunmaktadır.
Şirketimiz ve markalarımız hem ulusal hem de global piyasalarda geniş ürün yelpazesi, kalitesi, esnek üretim kabiliyeti, hızlı adaptasyonu ve iyi servisi ile bilinmektedir.
Güçlü, deneyimli ve dinamik kadrosu ile şirketimiz inovatif ve teknolojik yenilikleri takip ederek her zaman bir adım önde olmayı başarmış, sektör el oluşumların ve uygulamaların şekillenmesinde aktif rol alabilmiş, böylece ulusal pazarlarda bilinirliği yanı sıra, 40 tan fazla ülkeye ihracat yaparak global pazarlarda da kendini saygın bir noktada konumlandırabilmiştir.