Raylı tente, diğer adıyla katlamalı tente restaurant,otel,kış bahçelerini daha geniş bir alanda kullanılmak için üretilmiş olup diğer tente çeşitlerinin içinde olumsuz hava şartlarına en dayanıklı olan sistemdir. Otomatik raylı tente uygulandığı mekanla bütünleşerek etkileyici bir ortam yaratır.

Otomatik raylı tente ürünlerimiz alüminyum profil yapıdan oluşmakta olup sistem ve sistemdeki led ışıklar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.Kaliteli şık ve estetik görünümü sahip olan Otomatik Raylı Tente kolay kullanımı sayesinde tercih edilme nedenleri arasındadır.

Sadece kafe,restaurant gibi alanlarda kullanımının yanında evinizin bahçesine de kurulum yapılarak arzu edilen şekilde ayarlanarak kapatılması istenilen alanda rahatça kullanılabilir.Katlanabilir raylı tente her mekana uyum sağlamakla beraber ayrı bir estetik katmaktadır.

PVC su geçirmeme,alev yürütmeme özelliklerine sahip olan otomatik tente’nin en büyük artılarından birisi ise sistem kurulduğunda etrafı kapatılmak istendiğinde ekstra profil gerektirmemesidir.Aynı zamanda tavan örtüsünün açılıp kapanması uzaktan kumanda kontrolü ile yapılabilmektedir.İstenildiği taktirde sisteme aydınlatma yapılarak daha hoş bir görünüm yaratılabilir.